| BAZAR SHOP | ÚVOD | FORUM | LeMANS série | OSTRAVA Cup | TECHNIKA | RECENZE | REPORTÁŽE | VÝSLEDKY | GALERIE | OSTATNÍ | DOWNLOAD | ODKAZY | KONTAKT |

 

Ostrava před závodem

Poslední informace před závody

V pátek od 19 hodiny začneme chystat věci pro stavbu dráhy, tedy přenášet koberce z úložiště do haly. Kdo bude chtít pomoci, může kontaktovat Romana Krejčího na telefonu 602 82 44 71. Samotné natahování koberců a stavbu dráhy započneme ve 20:30 po skončení posledního komerčního tréninku ve sportovní hale. Po dokončení stavby bude následovat volný trénink na zítřejší závod. Již dnes večer má dorazit například Michal Bok či Igor Vlahovič. V případě potřeby je možné po domluvě i přespání v gymnastické tělocvičně ve spacáku.

Příjezd k hale prochází sportovním areálem, do jehož vjezdu je závora. Je domluveno, že jezdcům bude otevřena, aby si mohli své náčiní složit do tělocvičny. Pokud by nikdo neotvíral (dálkově), tak vlevo je sloupek se zvonkem na vrátnici (viz mapka - světle modrý puntík), kde se ví, že se jedou závody aut. Podrobnější mapku příjezdu naleznete na konci článku. Parkovací plochy uvnitř areálu nemůžeme obsadit, protože slouží jiným subjektům. Domluvil jsem možnost parkování podél plotu přímo u vchodu do tělocvičny, kde jsou ovšem parkovací místa omezena. Věřím, že budeme parkovat rozumně, aby se nás tam vešlo co nejvice. Pokud by se někdo nevešel, musel by po vyskládání věci přeparkovat mimo areál, což ovšem není nikterak daleko a běžně se tak při sportovních akcích parkuje před branou. Pořádek v parkování je velmi důležitý, prosím proto, aby kdo může, klidně parkoval mimo areál .Do haly je vstup povolen pochopitelně pouze v přezůvkách, na tribunu pro jezdce i diváky je vstup po schodech, tam přezůvky nejsou potřeba, ale to se týká prakticky jen diváků.

V sobotu ráno budeme v hale cca v 7 hodin. Prosím o včasný příchod, abychom mohli zahájit nejpozději v 9 hodin a v 9:15 odstartovat kvalifikační jízdy. Počet jezdců v pátek ráno činí 49 vozů, takže by měl fungovat model, kdy pojede Le Mans série na 4x10 minut finále, Formule 1 na 3x10 minut finále (obě kategorie bez škrtání na součet kol) a 4WD pojede 4x7 minut s jednou škrtanou jízdou a opět na počet kol. Definitivní systém bude vyřčen na rozpravě v 9:00.

Zatím se nám nepodařilo zakoupit další koberce, takže pro rozšíření dráhy oproti jarním závodům si zapůjčíme jeden koberec přímo od TJ Ostrava. Musíme se však maximálně snažit o to, abychom ho nepošpinili mazáním na kola. Jak toho dosáhneme, uvidíme v pátek při stavbě dráhy. Pravděpodobně by byl použit na hlavní rovinku tak, aby si jezdci mazání z kol sjeli mimo tento koberec a tento abychom tam ušetřili.

Domácí guláš do bufetu je zajištěn, stejně jako budou k dispozici párky, čaj, káva, buchta, sladkosti, pivo, limo a i nějaký alkohol. Těšíme se na jezdeckou účast a děláme maximum pro to, aby se závod povedl a odstartoval letošní Ostrava Cup s co možná nejlepšími dojmy jezdců, to je pro nás základním mottem. Proto se můžete těšit na nezvykle silné odměny, ať již za umístění, nebo v rámci tomboly, která proběhne po vyhlášení výsledků. Netajíme se záměrem uspořádat Mistrovství České republiky v lednu 2013, takže letošní zimu chceme závody postupně zlepšovat a zkvalitňovat. A to bude možné jen díky nám všem, kteří se v sobotu u dráhy a na ní setkáme. Na ty nejrychlejší čekají opravdové stupně vítězů a pětilitrový sud piva.Legenda: červená příjezd do areálu, na konci červená šipka je pěší vstup do haly (v pátek od 20:00 se bude procházet dveřmi vlevo od šipky), modře možné parkovací plochy, zeleně hala s tratí, zelené kolečko je bufet, světle modrá je zvedací brána-závora, světle modré kolečko je sloupek se zvonkem na vrátnici, fialová šipka je nonstop vrátnice, kterou nebudeme potřebovat, fialové kolečko je gymnastická hala s možností přespání ve spacáku, fialové "U" je ubytovna, kde mají něteří jezdci zamluvené ubytování, žlutě jsou navigační body. Připomínáme souřadnice - GPS na mapě

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Ostrava cup  (Všechny články rubriky)
Článek publikován: 21.10.2011
Přečteno: 2628 x
Stránka aktualizována: 13.11.2012

Související články:Příští závod Le Mans

stránky seriálu: přihláška
seznam přihlášených
Pořadí LMS 2012
propozice LMS 2012

Doporučujeme

copyright 2009 Roman&Tomáš
TOPlist